Wir bieten Ihnen neue Möglichkeiten

NFCtron Plus erleichtert Kommunikation zwischen Veranstaltern, Händlern und Lieferanten. Aus eigener Erfahrung wissen wir, wo Hindernisse auf dem Gebiet einmaliger Events entstehen und gemeinsam schaffen wir dies zu minimalisieren.

Pomůžeme vám vytvořit profil, který osloví

V NFCtron Plus s vámi vytvoříme profil prodejního místa nebo festivalu či jiné jednorázové akce. Svůj profil ukážete pouze ověřeným pořadatelům a prodejcům. Klademe velký důraz na kvalitu profilů, NFCtron Plus je nástroj, abychom pomohli znovu nastartovat trh jednorázových akcí, festivalů a městských trhů.

Vytvářejte nabídky mezi sebou, propojte se

Jakmile máte dokončený profil, můžete oslovovat akce nebo prodejce. Všechny nabídky a poptávky máte přehledně na jedné stránce. Stavění sezóny pro prodejce by nemohlo být jednodušší. Pořadatelé ocení detailní informace o každém prodejci a přesné vyjednání podmínek ještě před akcí.

Statistiky z akcí v reálném čase, kdekoliv

V NFCtron Plus nyní naleznou prodejci i pořadatelé statistiky z prodejů na akci. I díky naší spolupráci s prodejci řešíme vše od nastavení produktů, cenotvorby a exkluzivity na akcích až po výsledné vyúčtování a rozeslání financí po akci.